Uyku getiren bir titreşim gibi…

Mükemmel uyku sunan ergonomik tasarımlı Perfect Sleeper serisinden bir model. Ekstra dayanıklı yayların hissedilmesini engelleyen çift kat yumuşak sünger katmanıyla omurganın yatarken en ideal şekilde dinlenmesini sağlar. Silikon karışımlı elyaf, Hyper sünger ve tela ile kapitone özel jarse kumaşıyla vücudu sararken ihtiyaç duyulan yumuşaklığı da sunarak uyku kalitesini yükseltir. Ortasında kullanılan viyol kesim dolgu malzemesi sayesinde yatak içinde hava dolaşımı sağlar. İstenirse orta sertliğe sahip yatağa 500 gr. keçe ilave edilip sertlik derecesi arttırılarak daha sert bir uyku yüzeyi elde edilebilir. 

Vibrancy’de Hangi Özellikler Var?

Yükseklik: 36 cm.

Sertlik Derecesi: %40

-Pocket Yay Sistemi

Birbirinden bağımsız torbalara yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem sayesinde farklı kilo, boy ve yatış pozisyonuna sahip partnerler bile birbirini rahatsız etmeden uyuyabilir. Üstelik konforu yıllarca hiç eksilmeden.

-Jel Dolgulu Visco

Visco malzeme içine binlerce kapsül yerleştirilerek iklimlendirme özelliği eklenir. Terleme hissi en aza indirgenirken geçirgenliği artırılmış hücrelerle yatak içinde hava dolaşımı sağlanır.

- Ped

Yataktan bağımsız yapısıyla bedene tam uyum sağlayarak uyku esnasında sağa sola dönmeleri azaltır ve uyku kalitenizi arttırır. Bedenin yatak konumda ihtiyaç duyduğu desteğin sağlanmasını kolaylaştırır. Daha dinç uyanmanıza katkıda bulunur.

-Hipoalerjenik Kumaş

Doğal liflerden oluşan özel dokuma kumaşı hipoalerjenik özelliğe sahiptir.

Diğer Avantajları

Odanıza veya mobilyanıza uygun özel ölçü seçenekleri vardır. Resmi garanti süresi 2 yıldır ve CRM üzerinden ürün kaydı yaptırıldığında garanti süresi 5 yıla uzar.

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.