Süngerin akıllısı olur mu? 

Evet olur!

Nasa tarafından geliştirilen visko malzemesi ısıya ve ağırlığa duyarlıdır. Ağırlığa karşı duyarlılık; vücudun yataktan, karşı direnç görmeden vücut anatomisinin yatarken de korunmasına yardımcı olur. Vücut ısısına karşı duyarlılık ise yatağa yatıldığında kısa sürede vücut ısısını algılayarak her boşluğun en ideal şekilde destekler.

Splendid yatakta üst kısmında kullanılan visko malzemesi vücuda her noktadan eşit basınç yapar. Böylece vücudun yatağa değil yatağın vücudunuza uyumunu sağlar. 

Splendid yatak ile temas edilen bölümler dahil her noktada kan dolaşımı aksamadan devam edeceği için yataktaki dönme sayısı en aza inecektir. Rem uyku safhası dediğimiz derin uyku süreci bu şekilde daha da uzayacak, böylece daha az uyunsa bile Splendid daha çok dinlenmiş şekilde uyanmayı, güne enerjik başlamayı sağlar.

 

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.