Üç farklı ürünü bir arada toplayan ve yaylı baza hissini yaratan mükemmel bir tasarım…

İki farklı yay sistemi ve visko malzemenin yanı sıra 12 ayrı katmanın kusursuz bütünleşmesinden oluşan Royality, yaylı bazaya gerek kalmadan aynı etkiyi sağlar.

Royality yataklarında kullanılan 'Torba’ yay sistemi, altına döşenen 'Multi Spring’ yay sistemi ile desteklenmiş ve en üst katmanda kullanılan visko malzeme ile birlikte benzersiz bir tasarım elde edilmiştir. Royality yatakta 'Torba Yay Sisteminde' tek tek üretilen yaylar birbirine bağlı kumaş torbalar içine yerleştirilmiş ve uzunlamasına 5 farklı bölge oluşturacak şekilde yatağa dizilmiştir.

 

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.