Derin uykulara dalmak için...

Mükemmel uyku sunan ergonomik tasarımlı Perfect Sleeper serisinden bir model. Omurgayı doğru eğrisinde tutarak gereken desteği sunar. Bedenin her noktasına ihtiyacı kadar destek sağlayarak kan dolaşımını dengeler. Böylece yatakta dönmeleri azaltarak derin uyku evresini uzatır. Silikon karışımlı elyaf, Hyper sünger, beyaz keçe ve tela ile kapitone Reedsworth uyku sırasında vücut ısısını dengeler. Ekstra dayanıklı yayların hissedilmesini engelleyen yumuşak sünger katmanlarıyla vücudun ideal şekilde dinlenmesini sağlar. İstenirse orta sertliğe sahip yatağa 500 gr. keçe ilave edilip sertlik derecesi arttırılarak daha sert bir uyku yüzeyi elde edilebilir. 

Reedsworth’de Hangi Özellikler Var?

Yükseklik: 32 cm.

Sertlik Derecesi: %50

-Pocket Yay Sistemi

Birbirinden bağımsız torbalara yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem sayesinde farklı kilo, boy ve yatış pozisyonuna sahip partnerler bile birbirini rahatsız etmeden uyuyabilir. Üstelik konforu yıllarca hiç eksilmeden.

-Jel Dolgulu Visco

Visco malzeme içine binlerce kapsül yerleştirilerek iklimlendirme özelliği eklenir. Terleme hissi en aza indirgenirken geçirgenliği artırılmış hücrelerle yatak içinde hava dolaşımı sağlanır.

-Hipoalerjenik Kumaş

Doğal liflerden oluşan özel dokuma kumaşı hipoalerjenik özelliğe sahiptir.

Diğer Avantajları

Odanıza veya mobilyanıza uygun özel ölçü seçenekleri vardır. Resmi garanti süresi 2 yıldır ve CRM üzerinden ürün kaydı yaptırıldığında garanti süresi 5 yıla uzar.

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.