Rahatlığınız profesyonellerin elinde...

Mükemmel uyku sunan ergonomik tasarımlı Perfect Sleeper serisinin ilk modeli. Uyku sırasında vücut ısısını dengeler, bedendeki baskıyı azaltarak dönmeleri azaltır. Gece boyunca omurgaya gereken desteği vererek derin uyuyup dinç uyanmanızı sağlar. İçeriğinde hem normal Visco hem de jel dolgulu Visco kullanılan ekstra yumuşak özel pediyle eşsiz benzersiz bir konfor sunar. Üstte yumuşak sünger, altta sert sünger tabakaları sayesinde orta sertliğe sahip yatağa 500 gr. keçe ilave edilerek yatağın sertlik derecesi arttırılabilir.

Pro-Energy’de Hangi Özellikler Var?

Yükseklik: 38 cm.

Sertlik Derecesi: %40

-Pocket Yay Sistemi

Birbirinden bağımsız torbalara yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem sayesinde farklı kilo, boy ve yatış pozisyonuna sahip partnerler bile birbirini rahatsız etmeden uyuyabilir. Üstelik konforu yıllarca hiç eksilmeden.

-Visco

Uzay teknolojisi ile geliştirilen visco, vücut ağırlığına ve ısısına bağlı olarak hareket ederek bedeni yatay konumda en ideal biçimde destekler. Kan akışı dengelenirken dolaşım sorunları ortadan kalkar.

-Jel Dolgulu Visco

Visco malzeme içine binlerce kapsül yerleştirilerek iklimlendirme özelliği eklenir. Terleme hissi en aza indirgenirken, geçirgenliği artırılmış hücrelerle yatak içinde hava dolaşımı sağlanır.

-Hipoalerjenik Kumaş

Doğal liflerden oluşan özel dokuma kumaşı hipoalerjenik özelliğe sahiptir.

Diğer Avantajları

Odanıza veya mobilyanıza uygun özel ölçü seçenekleri vardır. Resmi garanti süresi 2 yıldır ve CRM üzerinden ürün kaydı yaptırıldığında garanti süresi 5 yıla uzar.

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.