PERFECT SLEEPER TWIN

VİSKO ve LATEKS teknolojisinin üstünlüklerini bir araya getiren eşsiz bir kombinasyon

VİSKO ve LATEKS teknolojisinin üstünlüklerini bir araya getiren eşsiz bir kombinasyon.
Perfect Sleeper visko ve lateks yataklar arasında bugüne kadar bilinen keskin sınırları kaldırarak her iki malzemenin üstünlüklerini tek bir yatakta toplayan Perfect Sleeper, bu özelliği ile kendi kategorisinin en özgün örneği.

Perfect Sleeper bir tarafında visko; diğer tarafında lateks katmanın bulunduğu ve torba yay sistemi ile desteklenmiş tasarımıyla, farklı zevklere hitap eden mükemmel bir uyku deneyimi sunar.
Lateks katman basıncı dengeleyen yapısının yanı sıra mükemmel bir hava sirkülasyonu sağlarken, Perfect Sleeper yataktaki ısıyla şekil alan visko elastik katman vücudu sararak her noktadan destekler.

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.