Seçkin bir rüya gibi…

Mükemmel uyku sunan ergonomik tasarımlı Perfect Sleeper serisinden bir model. Bedenin ideal şekilde dinlenmesini sağlar. Çelik yayların hissedilmesini engellerken aynı zamanda konforu arttıran kalın keçe katmanı ve ekstra dolgu malzemesi sayesinde uyku kalitesi yükselir. Bedenin şekline kolayca uyum göstererek her noktaya destek sağlar ve uyku sırasında vücut ısısını dengeler. Kenar destek süngerleri yatak kenarlarının çökmesini önler. Özel silikon karışımlı elyaf ve tela ile kapitone jarse kumaşıyla fark yaratır.

Pennyfield’da Hangi Özellikler Var?

Yükseklik: 31 cm.

Sertlik Derecesi: %50

-Pocket Yay Sistemi

Birbirinden bağımsız torbalara yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem sayesinde farklı kilo, boy ve yatış pozisyonuna sahip partnerler bile birbirini rahatsız etmeden uyuyabilir. Üstelik yatak konforu yıllarca hiç eksilmeden.

-Jel Dolgulu Visco

Visco malzeme içine binlerce kapsül yerleştirilerek iklimlendirme özelliği eklenir. Terleme hissi en aza indirgenirken geçirgenliği artırılmış hücrelerle yatak içinde hava dolaşımı sağlanır.

-Hipoalerjenik Kumaş

Doğal liflerden oluşan özel dokuma kumaşı hipoalerjenik özelliğe sahiptir.

Diğer Avantajları

Odanıza veya mobilyanıza uygun özel ölçü seçenekleri vardır. Resmi garanti süresi 2 yıldır ve CRM üzerinden ürün kaydı yaptırıldığında garanti süresi 5 yıla uzar.

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.