'Mira-Coil' Teknolojisiyle kesintisiz uykular için, kesintisiz yay örgüsü…

Majesty’i diğer yaylı yataklardan ayıran en büyük teknolojik üstünlük, zaman içinde deforme olmayan, yatağın başından ayakucuna kadar devam eden ‘Mira-Coil’ yay sistemidir.

Orijinal olarak Amerikan yatak kültüründen esinlenilmiş ‘Mira-Coil’, var olan sistemlere kıyasla en çok yay adedine sahiptir. Bu da gerçek anlamda Majesty yataklarına yaylanma etkisi sağlar ve farklı ağırlık noktalarını kusursuz olarak algılar.

Majesty’de sisteme özgü kesintisiz yay örgüsü yıllarca bozulmalara uğramadan vücudu destekler, ağırlığı yatağa eşit olarak dağıtarak, her uyku pozisyonunda rahat ve kesintisiz bir uyku deneyimi sunar.

 

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.