Anneanne ve babaannelerimizin evlerinden aşina olduğumuz huzurlu uykuların sırrı...

O eski yün yatakların basit ama eşsiz konforu, sizi sarıp sarmalayan sonsuz sevgiyle birleştiğinde ortaya çıkan duyguyu kelimelerle anlatmak zordur.

Peki ya işin sırrı ne sizce? Yatak mı, ev mi, yoksa onların şefkat dolu sevgisi mi...

Aslında bunun tek bir cevabı var; hepsinin bir arada olduğu doğallık hissi. 

Clementine çocukluk hayallerinizde kalan bu duyguları tekrar yaşatmak için tasarlandı.

Deve tüyü, yün ve pamuk gibi malzemeler karıştırılarak tamamen doğal olarak üretildi. Nostalji ile yüksek teknolojiyi harmanlayan Clementine yataklarının en büyük özelliklerinden biri de her santimetrekaresinin el işçiliğinden oluşması.
Üstelik, Clementine yataklarının özel üretim ‘Pocket Yay’ sistemi sayesinde vücut ağırlığını dengeliyor, doğal sırt eğrilerini koruyarak omurgaya uyum sağlıyor.

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.