Bu kadar ipek kullanmamızın bir nedeni var:

Sizi hiç olmadığı kadar şımartmak istiyoruz.

Caramel yataklarında ne kadar ipek kullandığımızı duyunca şaşırabilirsiniz, Tam 12 kg.

(1 adet 200x200 yatak)

Çünkü Caramel yatak ile yaşayacağınız uyku deneyiminin başlı başına doğal ve benzersiz olmasını istiyoruz.

Ayrıca ipek dolgunun altında kullanılan 2.8 cm kalınlığında lateks sünger vücudunuzu her noktadan destekleyerek, baskıdan kurtarır.

Caramel yatak ile uyurken dönme isteği en aza iner.

Ağrıyan kaslar rahatlar.

 

 

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.

 • Ölçü Fiyat
  090x190 3,430.00 TL
  160x200 5,390.00 TL
  180x200 5,930.00 TL
  200x200 6,490.00 TL

  There are 12 cash price installment options. We expect you to our store for details ...

  Fiyatlar; TC Yurtiçi Kdv Dahil Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatlarıdır. Fiyatlar Kıbrıs’ta değişkenlik gösterebilir. Fiyatlar 2017 Sonuna Kadar Geçerli Olup, Kdv Veya Diğer Vergi Oranlarında Olabilecek Değişiklikler Ve Gelebilecek Yeni Vergiler Fiyatlara Aynen Yansıtılacaktır. Yatsan Tarih, Fiyat Ve Ürün Üzerinde Önceden Belirtmeksizin Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir. Teknik Ayrıntı Ve Satış İşlemleri İçin Lütfen Bir Yatsan Yetkili Satıcısına Başvurunuz. Tipografik Hatalardan Yatsan Sorumlu Tutulamaz.