WOOLART Yastık 

The Woolmark Company tarafından belirlenen kalite ve hijyen standartlarına göre uygunluk testlerinden geçirilmiş yünden üretilen Woolart yastıklar, ideal yükseklik derecesi ile başınıza gerekli desteği verir.

Yünün doğal yapısı baş kısmın ideal sıcaklığını korumasına yardımcı olur.

Yan, sırtüstü ve yüzüstü yatanlar için idealdir.

Woolmark lisansı ile anti-bakteriyel işlem görmüş, yıkanabilir ve hafifletilmiş saf yün ile üretilmiştir. Woolart yastık bakteri ve akar üremesine karşı özel işlemlerden geçirilmiştir. Sıfır pamuk iplikle çok sık dokunmuş kumaşı, yün ile birlikte keyifli bir uyku ortamı sağlar.

WOOLART Yorgan

The Woolmark Company tarafından belirlenen kalite ve hijyen standartlarına göre uygunluk testlerinden geçirilmiş yünden üretilen Woolart yorgan, hafifliği ile diğer ağır yorganlardan çok daha konforlu bir uyku sağlar. Yünün doğal dokusu gereği Woolart yorganda hava alma kapasitesi çok yüksektir. Bu hava alabilen yapı gece boyu vücut ısınızın dengede kalmasına yardımcı olur.

Woolmark lisansı ile anti-bakteriyel işlem görmüş, yıkanabilir ve hafifletilmiş 0 saf yün ile üretilmiştir. 

 

 • Ölçü Fiyat
  Bebek yastığı 35 x 45 cm 140.00 TL
  Yastık 50 x 70 cm 285.00 TL
  Bebek yorganı 95 x 145 cm 275.00 TL
  Tek kişilik yorgan 155 x 215 cm 560.00 TL
  Çift kişilik yorgan 195 x 215 cm 665.00 TL
  Çift kişilik yorgan 215 x 235 cm 800.00 TL

  There are 12 cash price installment options. We expect you to our store for details ...

  Fiyatlar; TC Yurtiçi Kdv Dahil Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatlarıdır. Fiyatlar Kıbrıs’ta değişkenlik gösterebilir. Fiyatlar 2017 Sonuna Kadar Geçerli Olup, Kdv Veya Diğer Vergi Oranlarında Olabilecek Değişiklikler Ve Gelebilecek Yeni Vergiler Fiyatlara Aynen Yansıtılacaktır. Yatsan Tarih, Fiyat Ve Ürün Üzerinde Önceden Belirtmeksizin Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir. Teknik Ayrıntı Ve Satış İşlemleri İçin Lütfen Bir Yatsan Yetkili Satıcısına Başvurunuz. Tipografik Hatalardan Yatsan Sorumlu Tutulamaz.

FİYAT LİSTESİ