RIGATO Yastık

Kesintisiz ve derin uykular için en az yatak kadar yastıkta önemlidir. Yastığınız başınızı ve boyun bölgenizi vücut anatominize uygun olarak taşımalıdır. Yanlış yastık tercihi boyun ağrılarına ve horlamaya neden olabilir. 

Rigato yastıktaki kaz tüyü doğal lifleri ve yumuşak yapısı ile size uyum sağlar.  İçerisinde kullanılan gıdık tüyü oranı %90’ dır. Rigato yastık için kullanılan pamuk saten yollu kumaş ile daha iyi nefes alır. Terleme problemi olanlar için en iyi iklimlendirmeyi sağlar. 

RIGATO Yorgan

Kaz tüyü doğadan gelen en iyi izolasyon malzemelerinden birisidir. Diğer malzemelere göre çok daha iyi hava alır. İçerisindeki milyonlarca doğal lifin hücreleri arasında oluşan hava cepleri ısıyı izole eder. Hava alabilen yapısı ile ısının izole özelliğinin birleşmesi size gece boyu kaliteli bir uyku sunar. 

Bu mucizevi ısı dengesi, hem kışın hem de yazın kullanabileceğiniz ortamlar yaratır.

Kazların gıdık bölgesinden elde edilen gıdık tüyleri çok daha yumuşak, hafif ve ısıyı tutma özelliği oldukça yüksektir. Rigato yorganlarda kullanılan %90 oranındaki gıdık tüyü size daha rahat  ve kesintisiz bir uyku sunar.

 

Yatsan mutluluk garantisi Yatsan yetkili mağazalarından satın alınan; tüm yatak gruplarında (Harem, Sleep Star ve Bebek yatakları hariç), üründen herhangi bir neden ile memnun kalınmadığı taktirde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kesinti karşılığında başka bir yatak ile değişimini kapsar. Uyku ürünleri, özel ölçü veya Yatsan Kartelaları dışında renk seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet mağazalarımızdan yapılan alışverişler bu uygulamanın dışındadır.